Jak powinno się pieścić cipkę, aby kobieta doszła do orgazmu

Jeśli twoja kobieta jest już doświadczona seksualnie, najprościej będzie ją zapytać, jak lubi być pieszczona. Możesz również poprosić o mały pokaz, aby zobaczyć, w jaki sposób sama doprowadza się do orgazmu. Przecież masturbacja to nic złego. Pozwoli ci to oszczędzenie czasu, na próbach w doprowadzeniu swojej kobiety na szczyt, stosując metodę prób i błędów. Zanim przystąpisz do działania, dowiedz się, co jest preferowane – palce, język, a może oba jednocześnie?

pieszczoty cipki
pieszczoty cipki

Jak pieścić cipkę?

Zadbaj o nawilżenie i uważnie obserwuj reakcje. Pieszczoty “na sucho,” sprawiają więcej bólu niż przyjemności. Dlatego, jeżeli twoja partnerka ma problem z naturalnym nawilżeniem, zaopatrz się w lubrykant lub oliwkę. Następnie możesz rozpocząć zabawę. Poproś swoją kobietę, żeby położyła się wygodnie. Zacznij od delikatnego głaskania jej warg sromowych i delikatnego, niby przypadkowego zahaczania o łechtaczkę. Stopniowo zwiększaj intensywność pieszczot. Możesz chwilę się z nią podrażnić, stymulując wejście do pochwy, bez głębszej penetracji. Jeżeli kobieta lubi (albo jeszcze nie wie czy lubi), możesz zacząć pieścić jej łechtaczkę językiem, jednocześnie dwoma palcami stymulując przednią ściankę pochwy. Jesteśmy pewni, że po takich pieszczotach myśli wyłącznie o Twoim kutasie. Może nie będziesz tak dobry jak aktorzy w filmach porno, ale na pewno będzie jej się podobać.

Najlepsze sposoby na doprowadzenie do orgazmu

Zmieniaj tempo i intensywność pieszczot, obserwując reakcje swojej partnerki. Kiedy będziesz widział, że jest już blisko, zacznij masować łechtaczkę okrężnymi spokojnymi ruchami, jednocześnie, rytmicznie i stosunkowo mocno poruszając palcami w jej pochwie. Po chwili, możesz delikatnie zwiększyć nacisk na łechtaczce. Teraz tylko pozostaje czekać, aż twoja kobieta osiągnie orgazm.