Jak sprawić, aby nasz partner znowu nas ,,chciał”?

Życie to nieustanne zmiany, dlatego też w pewnym momencie naszego życia może przyjść do nas brak satysfakcji z seksu – lub też do naszego partnera. W naszym przypadku to raczej nie jest problem, ponieważ jakoś sobie poradzimy, jednakże jeśli partner nie odczuwa już zadowolenia z tego tytułu, może doprowadzić to już do rozpadu związku. Jak więc sprawić, żeby nasz partner znowu czuł się zadowolony z seksu?

Szybkie sposoby na poprawę sytuacji

Rozmowa to najlepszy sposób na to aby zacząć odbudowę waszego związku. Wiedza, co partnerowi nie pasuje, co lubimy razem robić, wyznanie sobie nawzajem nawet najbardziej bezpruderyjnych i dzikich fantazji, na które macie ochotę może dużo w waszym związku zmienić. Kolejnym sposobem jest odpowiednia bielizna erotyczna, bądź też gadżety dla dorosłych. Oglądanie razem porno zdjęcia to też dobry sposób na ponowne rozpalenie waszego życia łóżkowego. Wibrujące pierścienie bądź też wibratory pozwolą wam na poznanie siebie ,,lepiej” przez co prawdopodobnie satysfakcja z waszego zbliżenia będzie automatycznie większa.

Najczęstsze przyczyny niezadowolenia z seksu

Wśród przyczyn, które najczęściej objawiają się brakiem satysfakcji z seksu są : – nieznajomość potrzeb partnera – monotonia w łóżku- znudzenie- czasowa impotencja – aseksualizm – nieodpowiednio dobrana pozycja – nieodpowiednie tempo stosunku – problemy natury emocjonalnej – problemy natury psychicznej, bądź też inne, mniej znane przyczyny.

Brak satysfakcji z seksu z partnerem bywa czasami przyczyną frustracji oraz niepowodzeń w życiu osobistym, zazwyczaj też przekładają się na nasze relacje z partnerem. Niespełnieni partnerzy często rezygnują z własnych potrzeb, nie szukając pomocy ograniczają zbliżenia lub szukają możliwości realizacji swoich potrzeb poza związkiem – na przykład poprzez zdradę. W ten sposób pozornie najłatwiej można pozbyć się ograniczeń, które towarzyszą w trakcie zbliżenia ze stałym partnerem. W kontakcie z obcym partnerem stajemy się bezpruderyjni a rozmowa o wyjątkowych potrzebach przychodzi bez trudu. Jednak aby nasz partner nie szukał pocieszenia podczas zdrady ani nie rezygnował całkowicie z aktywności seksualnej z nami warto spróbować pozmieniać kilka rzeczy, aby sytuacja przestała być taka ,,grobowa” przez co znowu poczujecie się jakby to było wasze pierwsze zbliżenie. Monotonny seks jest w końcu jedną z najczęstszych przyczyn rozpadu związku, szczególnie w czasach kwarantanny.