Jak uwieść kobietę?

Uwodzenie kobiet to sztuka, do której nie każdy niestety aspiruje. Na internecie krąży setki takich poradników, ale mało który jest tak naprawdę konkretny i opisuje niektóre aspekty, które każdy pan chcący uwieść wybrankę swojego serca powinien posiadać.

Przede wszystkim – miej ,,gadane”

Panowie, dukanie przed kobietą ,,,yyy…. Hej…. Yyy… jesteś piękna” nie sprawi że uwiedziecie swoją wybrankę, wręcz przeciwnie. Tylko ją do siebie zrazicie. Musicie pamiętać o tym, aby wypowiadać się w sposób wyraźny, elegancki i taktowny. Lepiej od tego ,,,yyy..” brzmiałoby ,,Witaj nieznajoma, jestem nowy w mieście, czy mogłabyś mi pokazać xyz…”, nawet jak jesteśmy z tego samego miasta, to co z tego, przecież rozmowa już jest zaczęta, czyż nie? Pod koniec możemy sprawić jej komplement a następnie poprosić o jej numer telefonu, bądź o dodanie na jakichś social mediach. Jednocześnie proste ale również i bardzo trudne, prawda?

Wygląd – to twoja wizytówka

Panie bardzo często mówią o tym, że liczy się wnętrze….. ale chyba zapominają dodać że to chyba chodzi tylko o ICH wnętrze, a nie mężczyzny. Jeśli chcesz być amantem na skalę Casanovy, to lepiej żebyś był wysoki, miał ładną twarz oraz był muskularny. Jeśli tego nie masz, to masz kłopot, i to spory, ponieważ sporo kobiet na samym starcie cię ,,zgasi” z racji tego że kobiety z reguły nie lubią chodzić z osobami mniejszymi od siebie. Oczywiście, chodzenie w drogich ciuchach oraz ćwiczenia ci pomogą wyglądać lepiej, ale pewnych aspektów takie jak nieciekawa twarz bądź niski wzrost nie zmienisz, prawda? Dlatego też musisz popracować nad umiejętnościami, które możesz zmienić, jedną z nich jest na pewno elokwencja językowa, czyli po prostu umiejętność wypowiadania się na każdy temat w taki sposób, aby zaimponować kobiecie.

Odwaga – to jedna z najważniejszych rzeczy przy uwodzeniu kobiet

No niestety, jeśli nie potrafisz zrobić ,,pierwszego kroku” to bracie, już na starcie uwaliłeś sam siebie. Mało która kobieta wyjdzie ci naprzeciw i zacznie rozmowę pierwsza, ale uwierz mi, zazwyczaj będzie to osoba z nieciekawym charakterem po przejściach, dodatkowo kilka klas urody niżej od ciebie. Dlatego też warto jest trenować, po prostu podchodzenie i inicjację rozmowy z kobietami. Nieważne czy cię wyśmieje, czy też nie, ważne jest po prostu pokazanie, że się tego nie boisz. Jeśli będziesz to regularnie ćwiczył, to za którymś razem się po prostu uda i uwiedziesz kobietę swoich marzeń!

źródło: https://www.sexeo.pl