Kiedy najlepiej dać kobiecie kwiaty?

Prawie każda kobieta na kuli ziemskiej lubi, kiedy otrzymuje od ukochanej osoby kwiaty. Tylko niezawsze jest też dobrym pomysłem akurat w tej chwili jej dać. Przykładem tutaj może być pierwsza randka. A więc, kiedy najlepiej dać kobiecie kwiaty?

Jak już wspominaliśmy – pierwsza randka nie jest najlepszym pomysłem

A dlaczego pierwsza randka nie jest dobrym pomysłem? To bardzo proste, dlatego że kobieta będzie musiała nosić te kwiaty, aż do zakończenia waszej randki, a gwarantujemy wam, że pod koniec wasze szanse na uwiedzenie tej kobiety, będą tak zwiędłe, jak te kwiaty które musiała trzymać przez dosłownie całą waszą randkę. Finał tej przygody na pewno nie będzie jak w filmach na redtube, czyli zakończony seksem.

Jakie jeszcze okoliczności nie są dobre aby dać kobiecie kwiaty?

Na pewno nie jest dobrym pomysłem dawać kobiecie kwiatów, kiedy nasz związek chyli się kuupadkowi, i wydaje nam się że jesteśmy w stanie go naprawić drogimi prezentami, bądź kwiatami. Prawie zawsze taki bukiet wyląduje w koszu, nasza (była) dama nie będzie z niego zadowolona, a my tylko stracimy pieniądze. Więc zamiast kupować drogie prezenty, w takim wypadku porozmawiaj znią, pokaż że masz jaja i albo z nią zerwij, albo uratuj ten związek. Kwiatek tutaj tylko pogorszy tę sprawę. Kolejnym przypadkiem, w którym nie jest dobrym pomysłem dawać kobiecie kwiaty, jest kiedy niedawno zaczęła ona związek, a my nagle ni z tąd ni z owąd dajemy jej kwiaty. W tym wypadku, oprócz zdziwienia kobiety, możemy zarobić w zęby od jej świeżo upieczonego chłopaka, z racji tego że będziemy postrzegani jako konkurencję do jej ręki. No i w tym wypadku, oprócz drogiejwizyty u dentysty, znowu wyrzucimy pieniądze w błoto.

Kiedy najlepiej dać kobiecie kwiaty?

Najlepszy moment jaki możemy na to wybrać, jest rozstanie z nią. Nie, nie tak na zawsze, ale jeśli już odprowadzamy ją na pociąg, bądź do jej domu i nagle z powietrza wyciągamy bukiecik bądź nawet pojedynczego kwiatka. Kobieta wtedy będzie olbrzymie zaskoczona, i będzie nas ciepło ,,wspominać” po naszym odjeździe.

źródło: https://www.eroc.pl