Seks randki w internecie? Jak umówić się na darmowy seks

Seks randki przez internet? Czy to w ogóle możliwe? Z pewnością zastanawiałeś się nie raz, w jaki sposób pozyskać kontakty i umówić się z kobietą na sex bez zobowiązań wykorzystując do tego internet. Dzisiaj postaramy się przybliżyć tą tematykę i odpowiedzieć sobie na najbardziej nurtujące nas pytania. 

sex randki przez internet

Gdzie znaleźć sex randki online?

W internecie jest mnóstwo serwisów tego typy, niestety nie wszystkie są bezpieczne i fajne. My polecamy serwis zbiornik.com, ponieważ jest to największy i najbezpieczniejszy tego typu portal dla dorosłych. Znajdziesz tam tysiące dziewczyn z polski, które czekają na nowe znajomości. Na zbiorniku mamy system rejestracji poprzez wysłanie sms za 3zł. Taki zabieg daje gwarancję, że pojawiają się tam wyłącznie realne osoby, a nie fikcyjne konto. Drugim polecanym przez nas portalem jest datezone.com. Jest to również bardzo popularny serwis z sex randkami. Tam niestety brakuje płatnej weryfikacji kont, zatem pojawia się niestety dużo osób nierealnych.

Bądź szczery i określ, czego dokładnie szukasz

Ile ludzi tyle potrzeb, fantazji i upodobań. Są osoby, które nie szukają związków, a jedynie relacji opartej na seksie (jedno lub wielorazowym.) Dla takich właśnie osób powstały różnego rodzaju portale i strony, służące do umawiania się na seks randki. Warto jednak pamiętać, że również w takich miejscach można spotkać ludzi szukających głębszej relacji, związku, przyjaźni lub miłości. Dlatego tworząc profil, określ dokładnie czego (i kogo!) szukasz. Może się bowiem okazać, że niekoniecznie masz ochotę na romans z mężatką, z dwójką dzieci. Oczywiście będziesz wiedział tylko tyle, ile druga strona zechce ci o sobie powiedzieć. Nie możesz również wykluczyć, że uzyskane informacje okażą się nieprawdziwe. Szukając znajomości w sieci pamiętaj przede wszystkim o swoim bezpieczeństwie. Sex w realu to nie film porno, więc uważajmy na siebie i bądźmy ostrożni co do nowo poznanych osób.

Szukaj osób o podobnych potrzebach

Chcąc umówić się na seks przez internet, nie bój się mówić, co cię podnieca, co sprawia przyjemność. Dzięki temu zwiększasz swoją szansę na satysfakcjonujące spotkanie. Poznając różne osoby na seks-portalach randkowych, nie przekreślaj od razu osób, które nie w pełni odpowiadają twoim potrzebom wizualnym. Może się okazać, że po dłuższej rozmowie, dana osoba zacznie się fascynować, np. ze względu na podobne marzenia erotyczne. Wówczas, jeśli oboje wyrazicie chęć, będziecie mogli się spotkać i spełnić swoje fantazje. Ciekawą opcją jest również cyber-seks. Nie jest to zabawa dla wszystkich, ale istnieje grupa osób, którą niesamowicie kręcą zabawy przez internet. Jeśli też się zaliczasz do tej grupy, dlaczego by nie spróbować?

źródło: https://www.eroc.pl